interEST logo

Suvelaagrid 2024

interEST Jõulumäe lastelaager

Miks Jõulumäe laagrisse tulla?

  • Mõõduka suurusega laager. Jõuame märgata ja tegeleda;
  • Hea toit! Laagri lapsed on söökla toitudega rahul olnud;
  • Tegevused toimuvad loodusese keskel ja viibime vabas õhus peaaegu kogu laagri vältel, kui just ilm meid sisse ei sunni;
  • Uute sõprade leidmine ja sõprussuhete loomine;
  • Põnevad teemad ja arendav päevakava meie laagrikasvatajate poolt;
  • Ettevõtlikkuse, leidlikkuse ja iseseisvuse arendamine laagritegevuste kaudu.

2024 lastelaagri info

Lastelaager on mõeldud 8-14-aastastele lastele, kes suhtlevad eesti keeles. Ühes vahetuses osaleb 40 last, kes jaotatakse kahte rühma nende vanuse ja soovide järgi. Pakume rühmadele eraldi eakohaseid tegevusi ning ka palju ühistegevusi. .

Laager toimub 25. - 30. juuni 2024 Jõulumäe Tervisespordikeskuses Pärnumaal. Lapsed ööbivad kaasaegsetes neljakohalistes kämpingumajakestes koos laagrikasvatajatega, kes hoiavad lastel silma peal kogu laagri vältel.

Varajase registreerija soodushind on aprilli lõpuni 230€ (alates 15. aprillist kehtib täishind 250€). Hind sisaldab ööbimist, toitlustust, laagrikasvatajate juhendamist, tegevustes kasutatavaid materjale ja meeneid.

Registreerumisel on võimalik tasuda ettemaksuna 50€, mis garanteerib lapsele koha lastelaagris.

2024 lastelaager plakat

Kuidas laagrisse tulla?

Soovime transpordi võimalikult lihtsaks teha - Tallinast ja Tartust väljuvad ja viivad tagasi bussid. Ankeedis märkida, kui teie laps tuleb bussiga. Bussid on laagrituusiku hinna sees.

  • 9-kohaline väikebuss Tartu (Vanemuise) - Viljandi - Jõulumäe
  • 19-kohaline väikebuss Tallinn (Ülemiste keskus) - Laagri - Märjamaa - Pärnu - Jõulumäe

Registreeri laps laagrisse

Registreerimine

Ankeedis olevatele lisaküsimustele vastamine aitab meil mõista lapse ootusi ja vajadusi. Peale ankeedi täitmist palume koha reserveerimiseks pangalingiga teha ettemaks või tasuda laagri eest täissumma.

Mis laagris toimub?


Laagri programmiks luuakse igal aastal erinevad teemapäevad. Kuigi esimene päev on alati kohanemise ning viimane tunnustamise päev, on nende vahel olevad 4 täispikka tegevuste päeva täidetud päeva teemat toetavate tegevuste ja mängudega. Käime tavaliselt 4 täispika päeva jooksul ka 2-3 korral ujumas ning peale õhtusööki on natuke vabamas formaadis ühistegevus. Näiteks neoondisko, stiilivõistlus või laulupidu. Lastel on võimalik kasutada iseseisvalt jalg-, korv- ja võrkpalli väljakuid või viibida putukate eest kaitstult tervet laagrit mahutavas glämping telgis. Tavaliselt telgis hängitakse niisama või mängitakse erinevaid seltskonna- ja lauamänge, näiteks populaarset rollimängu "Maffia", kuid seal on sündinud ka uusi bände ja harjutatud tantsukavasid. Samut on kõigile saadaval erinevaid spordivahendeid (erinevad reketid ja igas suuruses pallid), ajaveetmisvõimalused (erinevat tüüpi võrkkiiged, muusikainstrumendid) ja kõikvõimalikud mängud. Täpsem info päeva teemade kohta ürituse postituses interESTi kodulehel.

Laagrikoha tutvustus – Jõulumäe tervisespordikeskus

Ööbimine toimub rohelistes neljakohalistes kämpingumajades, mis on varustatud kütmisega. Tualettruumid ja pesemisvõimalused asuvad majakestest veidi eemal. Ümbruskonnas on palju vaba aja veetmise võimalusi, nagu võrkpall, tennis, kergejõustiku harjutusväljak, jalgpalliplats, korvpalliväljakud, disc-golfi rajad, männimetsad, liikumisrajad, järv ja palju muud. Laagrilistele on tagatud öörahu ajal vajalik puhkus (voodipesu, tekid ja padjad).

Kontaktandmed

MTÜ InterEST

Tel: +372 5398 4356 (Birgit)

E-mail: laager@interest.edu.ee

Laagri täisinfo ja registreerimine interESTi kodulehel. Registreeri laps laagrisse

Veel infot järgnevatel linkidel

Galerii

Joonistamine Matkamine Hommikujooga Mängimine Joonistamine Matkamine Hommikujooga Mängimine
Laagri täisinfo ja registreerimine interESTi kodulehel Registreeri laps laagrisse


Märksõnad: lastelaagrid 2024, suvelaagrid 2024, noorte suvelaagrid, suvelaagrid lastele, suvelaager, noortelaager, lastelaager, pärnumaa

Lastelaagrid 2024

Kuupäevad pole sobivad? Valik 2024 laagreid lastega.ee ja suvelaagrid.eu